• Środa, 16 listopada 2016 (11:00)

Jak nauczyć dziecko bezpiecznego korzystania z internetu

Nasze dzieci i wnuki od najmłodszych lat są zainteresowane komputerami i internetem. Dzięki stronie www.sieciaki.pl możemy nauczyć je, jak bezpiecznie korzystać z sieci.

Strona jest bardzo atrakcyjna, zarówno od strony graficznej, jak i merytorycznej. Tu nie ma suchego wymieniania zaleceń. Dziecko poprzez zabawę oraz uczestniczenie w konkursach ma nauczyć się bezpiecznych zachowań.

Na www.sieciaki.pl znajdziemy porady dla dzieci i rodziców, kursy bezpiecznego internetu, ranking najciekawszych i bezpiecznych dziecięcych stron internetowych oraz strefę rozrywki z grami.

Świat & Ludzie